Karta Grupy

Zapisz się on-line na spotkanie konsultacyjne. Skontaktuje się z Toba nasz konsultant i ustali dokładny dzień i godzinę konsultacji.
Zapisy online
Nazwa grupy:
Warszawa - Długoterminowa Grupa Psychoterapeutyczna.

Ogólne info:

Długoterminowa psychoterapia grupowa przeznaczona jest dla osób doświadczających długotrwałych i powtarzalnych trudności w relacjach z innymi lub/i indywidualnego cierpienia i poczucia dyskomfortu w różnych aspektach swojego życia. Udział w grupie polega na badaniu swoich przeżyć, reakcji i skojarzeń związanych z uczestnictwem w grupie na różnych etapach jej trwania. Dzięki długiemu okresowi pracy w grupie i sposobowi zaangażowania w jej proces, możliwe jest wnikliwe rozpoznanie i zrozumienie nieuświadamianych lub niekontrolowanych schematów swojego postępowania wobec siebie i innych. Badania wzajemnych relacji powstających w obrębie grupy i własnych procesów wewnętrznych zwiększa świadomości i rozumienie siebie oraz pozwala na uzyskanie większego wpływu na swoje zachowanie i stwarza warunki do korzystnej zmiany. Grupa trwa od lutego 2015r do czerwca 2017r z dwiema sześciotygodniowymi przerwami wakacyjnymi. Przed podjęciem psychoterapii przeprowadzone są 2 bezpłatne konsultacje z prowadzącymi terapeutami poświęcone udziałowi w grupie i przygotowaniu do pracy w niej.Odbiorcy grupy:
Dorośli

Rodzaj grupy:
Grupa Zamknięta

Prowadzący:
Agnieszka Iwaszkiewicz, Maksym Kosiński

Opis prowadzącego:

Agnieszka Iwaszkiewicz - Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Łódzkiego. Certyfikowany psychoterapeuta oraz superwizor psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Posiada też certyfikat trenera grupowego II stopnia PTP. Ukończyła szkolenia z zakresu psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji oraz w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”. Prowadzi długo i krótkoterminową psychoterapię indywidualną i grupową dorosłych, zorientowaną psychodynamicznie i w oparciu o analizę relacji. Jest członkiem Komisji Rewizyjnej Sekcji Psychoterapii PTP.


 


Maksym Kosiński - Psycholog, psychoterapeuta. Absolwent Społecznej Psychologii Klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończył Studium Psychoterapii Indywidualnej i Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji. Od 2010 roku pracuje w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie. W ramach pracy w MSCZ doświadczenie kliniczne zdobywał w Oddziale Psychoterapii Zaburzeń Nerwicowych, Klinice Psychiatrii i Oddziałach Ogólnopsychiatrycznych. Zajmuje się psychoterapią indywidualną i grupową osób dorosłych.Data rozpoczęcia:
16-02-2015

Data zakończenia:
26-06-2017

Dzień tygodnia grupy:
Poniedziałek

Godziny grupy:
19.15 – 21.15

Cennik:

481 zł za miesiącAdres grupy:

03-932 Warszawa, ul. Katowicka 18Organizator:

Laboratorium PsychoedukacjiInfo o organizatorze:

www.lps.plKontakt:

Laboratorium Psychoedukacji tel. 22 617 61 64, 22 616 13 72, 501201490 lps@lps.plZapisy:

W celu umówienia się na konsultacje wstępne oraz w razie pytań prosimy o kontakt z Biurem Laboratorium Psychoedukacji tel. 22 617 61 64, 22 616 13 72, 501201490 lps@lps.pl

Proszę wypełnić wszystkie pola.
Formularz został wysłany.
Wyślij zgłoszenie
Zamknij

Dodaj Grupę

Twoje imię i nazwisko*:
Twój adres e-mail*:
Twój nr telefonu*:
*Dane organizatora (niewidoczne na www)
Nazwa grupy:
Ogólne info:
Odbiorcy grupy:
Rodzaj grupy:
Prowadzący:
Opis prowadzącego:
Data rozpoczęcia:
Data zakończenia:
Dzień tygodnia grupy:
Godziny grupy:
Cennik:
Województwo:
Miasto:
Adres grupy:
Organizator:
Info o organizatorze:
Kontakt:
Zapisy:
Dodaj grupę
Proszę wypełnić wszystkie pola.
Formularz został wysłany. Grupa musi jeszce zostać zatwierdzona przez administratora.